HAKKIMIZDA


 

Firma Tanıtımı

 

Firmamız 2005 yılında kazan üretiminden çekilme kararı alınca DOĞA LTD.ŞTİ. olarak standart ve kaliteli BENTONE brülörleri ile girdiği pazarını büyütmek, hakkı olan pazar payına ulaşmak için Türkiye ve komşu ülkelerde oluşturduğu iş ortakları ve servis istasyonları organizasyonu ile yapmayı seçmiştir.
Bu aşamada  çift yakıtlı, büyük kapasiteli ve sanayide kullanılan proses brülörleri temsilciliğini de İngiltere’nin sektörde öncü NU-WAY firmasından alarak ürün yelpazesini tamamlamıştır.

 

Doğaya saygı ve yenilikçilik adına biokütle atıklarını yakan yeni teknoloji PELLTECH markalı pelet brülörleri ile de pazarda farklı olmayı hedeflemiştir.
Yüksek yakma verimi ile çevre dostu brülörler klasik kalorifer ve buhar kazanları, pişirme ve kurutma fırınları, sıcak hava cihazları ile kavurma, metal ergitme, tekstil, kâğıt sanayi gibi çok çeşitli, küçük ve çok büyük tesislerde kullanılmaktadır. Şirketimiz Avrupa standartlarında üretilen bu kaliteli brülörleri, yılların verdiği deneyime sahip olan bu firmaların da deneyimlerinden yararlanarak, Türkiye genelinde tanıtım, satış ve satış sonrası hizmetlerini  ‘’Üründe kalite , hizmette kalite ‘’ilkesi ile yürütme çabasındandır.

 

Brülör ve yakma tekniklerinde deneyimli yönetici ve teknisyenleri, brülör seçimi, mekanik tesisat ve yakma teknikleri konularında eğitim ve teknik doküman desteği ile tüm brülörlerimizle ilgilenenlerin yanındadır.

 

Brülörlerin sorunsuz uzun hizmet ömrü, satış sonrası hizmet olarak montaj ve işletmeye alma kuralları disiplini içinde, Türkiye genelinde oluşturulmuş servis istasyonlarının periyodik bakım ve orijinal yedek parçaları ile garanti altına alınmıştır.

 

Ülkemiz genelinde, hizmette devamlılığı ve kullanıcı memnuniyetini sağlamak için brülörlerin  tanıtım çalışmalarını bölge ve iller bazında alıcılarımız ve servis istasyonlarından oluşan iş ortaklarımızın da yardımları ile sürdürmekteyiz.

 

İlgi duyan tüm sektör çalışanlarının bizimle paylaşmak istedikleri görüş, düşünce, öneri ve tekliflerini saygıdeğer bulur ve değerlendiririz.

 

 

Şrk. Müd. Halit ÇABUK          

 

 

Kalite Politikamız

 

Şirketimiz Avrupa standartlarında üretilen temsilcisi olduğumuz brülörleri, yılların verdiği deneyime sahip olan bu firmaların da deneyimlerinden yararlanarak, Türkiye genelinde tanıtım, satış ve satış sonrası hizmetlerini“ÜRÜNDE KALİTE, HİZMETTE KALİTE”ilkesi ile yürütme çabasındandır.